pazaryeli

Ticaret Yap Cesur Ol Para Kazan
Sayfayı YazdırSık kullanılanlara ekle

Hergün Yeni Bir Ürün. Çok Ucuz, Çok Cazip Fiyatlarla İlginç Ürünler. Burayı Hemen Tıkla Sende Fırsatı Yakala.

Bir şirket düşünün, tüm gücünü kazanç planından ve ürünlerinin kalitesinden alan, Türkiyede hiçbir network marketing firmasının sağlayamadığı kolaylıkları üyelerine sunan, vizyonunu geniş tutan, sadece yurt içinden değil yurt dışındanda üyelik kabul eden; ve bir kazanç planı düşünün halkın her kesimine hitab eden, gelirlerinizin katlanarak artacağı, risk almadan para kazanabileceğiniz, düzenli bir ek gelire sahip olabileceğiniz bir kazanç planı.. Tüm bunları bir araya getiren şirketin adı Oksijen Network Marketing.

Günümüzde bir çok insan biliyoruz ki kendi ihtiyaçlarını ancak karşılayabilecek kadar para kazanabiliyor. Bir çok insanın lüx diye tabir ettiğimiz sosyal etkinliklerden faydalanma şansı yok malesef. Kazandığımız paralar belli, giderlerimiz belli.. Peki alternatif bir kazanç planımız olsa. Bu kazanç planı sayesinde her ay bir aylık memur maaşı kadar sabit gelir elde etme şansımız olsa yada çok daha fazlasını kazanma şansımız.. ve bu alternatif kazanç planını uygulamak için yüksek yatırımlar yapmak zorunda olmasanız, günlük düzeninizi bozmak zorunda olmasanız.. Bu şansı değerlendirmek istemezmiydiniz? Şimdi bir şansınız var gerçekten. Oksijen Network Marketing şirketine katılarak tüm bu söylediklerimi elde etmeniz mümkün. Aşşağıda ki üyelik linklerinden ücretsiz ön üyeliğinizi yaparak konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

DİSTRİBİTÖR ÜYELİK
ÜCRETSİZ ÖN ÜYELİK
ALIŞ-VERİŞ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

En çok merak edilen konularda birisi bu Oksijen Network ile ilgili. Oksijen Network Marketing kazanç planı diğer şirketlere göre biraz daha ayrıntılı olduğu için sistemi ilk kez gören insanlar nekadar çalışırsam ne kadar kazanırım sorusunun cevabını ilk aşamada anlamakta zorlanabiliyorlar. Bu yüzden basit olarak, örneklemeler yaparak bu konuyu anlatmaya çalışacağım.

Oksijen Network şirketinde kazancın önceden net olarak kestirilememesinin başlıca nedeni primlerin seviye farklılıklarına göre belirlenmesinden kaynaklanıyor. Yani altınızdaki bir üye eğer ay içerisinden seviye atlarsa, o üyeden aldığınız prim miktarı değişiyor.

Aşşağıda ki örnekle nekadar kazanabileceğimize bakalım. Kazanılan primleri sadece üyelik ücretleri üzerinden örneklendireceğim. İşin içine grubunuzun yapacağı alışveriş primleride eklendiğinde kazancınız tabiki daha yüksek olacaktır.

Bu örneği 4. seviye üyeler üzerinden veriyorum. 4. seviye olmak için 6 tane distribitör üyeniz olması ve bu üyelerinizin farklı kollarda olması gerekiyor.

4. seviye bir üye Mayıs ayı içerisinde 4 tane distribitör üye yapmış olsun. Bu 4 üyede her biri 3 er distribitör üye yapmış olsunlar. Mayıs ayı için kazancımıza bakalım.

4. seviye bir üye kendi yaptığı üyeliklerden %50 prim alır. Üyelik bedeli olan 50 TL nin %50’si 25 TL yapar. Yani 4. seviye bir üye kendi yaptığı her üyelikten 25 TL alır.Mayıs ayın için 4 üye demiştik. 4 x 25 = 100 TL

1. seviye üyelerinin yaptığı her üyelikten yine %50 prim alır buda üye başına 25 TL yapar. Mayıs ayında 4 üyesinin yaptığı 3′er üyeden 25 TL alır buda 4 x 3 = 12 üye , 12 x 25 = 300 TL yapar.

Kendi yaptığı ve üyelerinin yaptığı üyeliklerden toplamda 100 + 350 = 450 TL kazanır. Yani sonuç olarak ne oldu? Kendisinin bulduğu 4 üye sayesinde toplamda 450 TL kazandı bu kişi.

Şimdi asıl kafa karıştıran noktaya geliyoruz. Eğer bu kişinin bulduğu üyeler ay Mayıs ayı içerisinde seviye atlarlarsa primlerde nasıl bir değişiklik olur ona bakalım.

Örnekte verdiğimiz 4. seviye üyenin bulduğu 4 üyenin hepside ay içerisinde 2. seviyeye gelmiş olsunlar.

4. seviye 2. seviye üyelerden %30 pirim alır. 50 TL’nin %30′u 15 tl’dir. Yani kendi bulduğu 4 üyeden 15 tl alır. 4 x 15 = 60 TL

Ayrıca üyeleri 2. seviye oldukları için bu üyelerin yaptıkları her üyedende yine %30 yani üye başına 15 tl alır. Buda 12 x 15 = 180 TL yapar.

Mayıs ayı için toplam kazancı 180 + 60 = 240 TL olur.

Peki bu kişinin bulduğu 4 üyede Mayıs ayı içerisinde 3. seviyeye yükselirlerse ne olur son olarak ona bakalım.

4. seviye bir üye 3. seviye üyelerinden %10 prim alır. 50 TL’nin %10′u 5 TL’dir. Yani kendi bulduğu 4 üyeden 5′er TL alır. 4 x 5 = 20 TL

Ayrıca üyeleri 3. seviye oldukları için bu üyelerin yaptıkları her üyeden yine %10 yani üye başına 5 TL alır. Buda 12 x 5 = 60 TL yapar.

Mayıs ayı için toplam kazancı 20 + 60 = 80 TL olur.

Eğer Mayıs ayı içerisinde bir üye kendisi gibi 4. seviyeye yükselirse o üyeden ve o üyenin yaptığı üyeliklerden prim alamaz.

Yukarıda ki örnek sadece Mayıs ayını kapsayan bir örnek. Bu kişi Mayıs ayına 4 distribitör üyeyle girmişti ve kazancı bukadar oldu. Haziran ayına toplamda 16 distribitör üyeyle girecek. Temmuz ayında ve ilerleyen aylarda kazancının nekadar artabileceğini sizde az çok kestirebilirsiniz.

Yazının başında da belirttiğim gibi bu örnek sadece üyelik primleri üzerinden hesaplanmıştır. İşin içine alışveriş primleride girdiğinde karınız tabiki daha yüksek olacaktır. Sisteme eklenecek 80.000 den fazla ürünü üyelerinizin indirimli alma şansları olduğunu ve sizin grubunuzun yapacağı her alışverişten komisyon alacağınızı hatırlayın..

Oksijen Network Marketing şirketinin üyelerine sunduğu kazanç potansiyelinin ne seviyede olduğu biraz daha iyi anlaşılmıştır sanırım. Bu kazanç planı içerisinde 4-5 ay normal bir çalışma yapıldığı takdirde üyelik primleri ve grubunuzun yapacağı alışveriş primlerinden kazancınız rahatıkla 1000 – 2000 TL leri bulacaktır.

Alışverişlerki prim hesaplamasıda üyeliktenin aynısıdır. Yani alt üyelerinizden aldığınız prim oranları aynıdır. Tek fark alışverişlerde primler ürünün puanı üzerinden hesaplanır.

Umarım aydınlatıcı bir yazı olmuştur. Şimdiden herkeze bol kazançlar diliyorum..

DİSTRİBİTÖR ÜYELİK
ÜCRETSİZ ÖN ÜYELİK
ALIŞ-VERİŞ YAPMAK İSTER MİSİNİZ?
Sunucu Sitenhazir.com